Čekejte prosím...

Nejlepší elektronické překladače

Branže elektronických překladačů v současné době prochází velmi dynamickým rozvojem. Na trhu je nyní velké množství zařízení nabízejících překlady v reálném čase. Především si zjistěte, jakým jazykem se mluví v zemi, do které se chystáte. To je první věc, kterou je třeba vzít v potaz při výběru překladače. Pokud ale cestujete často, vyplatí se pouvažovat nad vícejazyčným překladačem. Takový překladač často nemá omezenou slovní zásobu. Pokud nechcete nikoho urazit, lépe si ověřte přesnost překladu.

Nejnovější elektronické překladače umí přeložit dokonce i složité věty téměř perfektně. I přesto je třeba mít na paměti, že se jedná o přístroj a chyby se vždy mohou vyskytnout. Překladač Vám nezastoupí člověka, ale zcela jistě Vám pomůže v každodenní komunikaci. A možná jen máte rádi jazyky a potřebujete přístroj, který Vám pomůže se je naučit.

Hodně překladačů obsahuje vestavěné aplikace, které Vám pomohou při výuce jazyka. Takové aplikace prověří jak Vaši výslovnost tak znalost gramatiky. Jednoduše řečeno, elektronický překladač to je řešení pro každého, kdo je v občasném kontaktu s cizím jazykem. Zcela jistě najdete přístroj vhodný pro Vás a přestanete se konečně obávat cesty do zahraničí kvůli malé slovní zásobě. Se správným digitálním překladačem se domluvíte všude.

Aostar 107 (Aostar 107)

Luxusní celokovový překladač AOSTAR 107 je inteligentní překladatel hlasu, real-time interaktivní překladatel řeči, který dokáže přeložit angličtinu, čínštinu, japonštinu a více než 107 jazyků pro výuku, cestování, podnikání a setkání.
 
Pomocí inteligentní technologie rozpoznávání řeči je schopen převést záznam zvuku do textu a současně odeslat hlasový výstup. Jedná se o perfektní, velmi rychlý překladatelský asistent jazyka s minimálními odchylkami. Ovládání menu překladače je v českém jazyce a hlavně disponuje funkcí foto překladače - překládání vyfoceného textu. Celokovové tělo, celkové dílenské zpracování a malé kompaktní rozměry působí velmi zajímavě.
 

Aostar Z175 (Aostar Z175)

Aostar patří momentálně k nejlepším inteligentním překladatelům hlasu na trhu s mimořádnými funkcemi jako je real-time interaktivní překladatel řeči, překladatel vyfoceného textu s vestavěným 5 MPix fotoaparátem, funkcí přiřazení obrázku k překladu řeči, 4 druhy připojení - WIFI, HOTSpot, SIM datovou kartou nebo SIM globální kartou. Bez připojení k síti dokáže překládat jednosměrným překladem věty ze 3 jazyků offline. Při online připojení přeloží 75 jazyků.
 
Jedná se o vynikajícího pomocníka pro výuku, cestování, podnikání a setkání. Pomocí inteligentní technologie rozpoznávání řeči je schopen převést záznam zvuku do textu a současně odeslat hlasový výstup. Jasnou kvalitu zvuku a skvělé potlačení šumu zajišťuje Dual MICrophone. Jedná se o skvělého a perfektního, bezkonkurenčně velmi rychlého překladatelského asistenta jazyka s minimálními odchylkami.  
 

Comet V81 (Comet V81)

Comet V81 je vybaven velkým množstvím aplikací pro výuku cizích jazyků. Díky nim se můžete naučit angličtinu, španělštinu nebo i čínštinu a korejštinu od základů. Aplikace učí psát a vyslovovat, ale hlavně kladou důraz na výuku slovíček. Používají různé výukové techniky, díky kterým se učení stává jednoduše efektivnějším.

Zařízení má vestavěnou databázi 20 jazyků, včetně odborných slovníků v takových oblastech, jako je medicína, obchod a právo. Pomůže Vám s přípravou na zkoušky FCE, CAE, TOEFL, SAT díky vestavěné databázi testů, cvičení a užitečných během výuky jazykových aplikací. Je to také elektronický překladač. Napíšete do něho libovolnou větu a přístroj ji přeloží do vybraného jazyka a vysloví. Překladač nepotřebuje připojení k internetu, díky čemu je možné ho používat kdekoliv na světě. 

Dosmono S601 (Dosmono S601)

Výrobce tohoto zařízení zaručuje uživatelům přístup až k 72 jazykům. Abyste však mohli využívat dostupné funkce, musíte si koupit SIM kartu sami a zajistit připojení k síti - a jak víme, poplatky za používání internetu v různých zemích mohou být příliš vysoké, aby se překladač stal přínosným pomocníkem. Výhodou tohoto elektronického překladače jsou jeho malé rozměry a intuitivní ovládání.

Ectaco LUX (Ectaco LUX)

Ačkoliv mluvíme anglicky čím dále tím lépe, stále mnoho osob má problém z jeho každodenním používáním. V takové situaci přichází na pomoc překladač pracující pouze v jazykové dvojici angličtina - čeština. Další výhodou zařízení je přístup k interaktivním jazykovým kurzům a vestavěný webový prohlížeč. Toto řešení funguje prostřednictvím sítě WiFi a lze jej ovládat pomocí tradiční klávesnice nebo dotykové obrazovky.

Ectaco Partner P900 PRO (Ectaco Partner P900 PRO)

Další zařízení, které podporuje angličtinu a češtinu a zároveň se používá k výuce. Díky vestavěnému slovníku s databází 747 000 slov překládá zařízení složité věty a základní fráze. Zařízení je určené osobám, které se učí cizí jazyky. Ectaco P900 Pro umožňuje spojit učení se zábavou pomocí interaktivních kurzů, lekcí, her a cvičení.

Jarvisen Translator (Jarvison Translator)

Jedná se o překladač určený pro osoby pohybující se v odvětvích: IT, zdravotnictví, právo, finance. Díky rozsáhlé slovní zásobě je ideální podporou pro lidi pracující a komunikující ve výše uvedených odvětvích. Zařízení podporuje 60 jazyků, včetně angličtiny, čínštiny, ruštiny, japonštiny a korejštiny. Přestože ostatních 55 jazyků je podporováno po připojení překladače k síti WiFi nebo pomocí SIM karty, výrobce zaručuje balíček internetu zdarma na dobu 2 let, který po uplynutí tohoto období je možné obnovit za cenu 119$ na další 2 roky. 

Langie Translator S2 (Langie Translator S2)

S hlasovým překladačem Langie od společnosti Comet překonáte všechny jazykové bariéry. Tento elektronický hlasový překladač dokáže komunikovat až v 53 jazycích online. Všechny jazyky překládá fráze i v textové formě na LCD displeji. Přeložit věty a dorozumět se v zahraničí tak pro Vás bude hračkou. Ve 13 jazycích funguje také offline.

Překladač je také možné využít i při vícečetných skupinách. Po jejich spárování online přes wi-fi si každý může zvolit překlad do svého mateřského jazyka. Použít ho můžete také pro vzdělávání v daném jazyce kdekoli na světě. Díky vnitřní paměti nabízí možnost přehrávání videí a hudby a může sloužit jako diktafon pro záznam hlasu. Langie Vám také vyhledá několik obrázků k danému výrazu v online režimu.

Omni Translator (Omni Translator)

Omni Translator je jednoduchý elektronický slovník, který je ideálním pomocníkem během výuky jazyka a cestování. Překládá libovolné věty, fráze a slova. Kromě překladů, zařízení nabízí také skloňování vyhledávaných slov, příkladové fráze a etymologii.

Navíc je vybavený konverzační příručkou obsahující nejvíce oblíbené fráze v obou jazycích rozdělené tematicky a také rozšířené aplikace pro výuku cizích jazyků. Stačí vepsat libovolnou větu, frázi nebo slovo a po zmáčknutí tlačítka “enter” se objeví srozumitelný překlad ve zvoleném jazyce. Funguje zcela nezávisle na internetu, nepotřebuje připojení ani k počítači. Může být používán kdekoliv a kdykoliv. Navíc výslovnost je vždy nahraná rodilými mluvčími. 

Vasco mini 2 (Vasco mini 2)

Zařízení je připraveno pracovat během několika vteřin, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Všechno díky tovární SIM kartě a trvalému přístupu k internetu. Vasco Mini 2 je v současné době jediným překladačem na trhu s možností neomezeného překladu bez dalších nákladů. Jednou zakoupené zařízení nevyžaduje žádného dobíjení ani paušálu. Vasco mini 2 funguje ve 150 zemích a zaručuje pohodlné využívání více než 50ti jazyků.

V případě Vasco Mini 2 je zařízení vybaveno mikrofonem s možností redukce šumu, což výrazně zlepšuje přesnost provozu. Umožňuje vést obousměrnou konverzaci s výslovností na úrovni rodilého mluvčího. Vasco Mini 2 zaručuje překlad rozhovorů na nejvyšší možné úrovni. Tento elektronický překladač váží pouhých 70 g díky malým rozměrům se vejde do každé kapsy. Výrobce se postaral o jednoduché ovládání přístroje, který je možné ovládat pomocí dotykové obrazovky s uhlopříčkou 2”. Má nejlepší poměr cena-kvalita, snadné použití a neomezený přístup k internetu pro překlady.

Vasco Translator Premium 5 (Vasco Translator Premium 5)

Jedná se o víceúčelové zařízení s pohodlným displejem. Stejně jako Vasco Mini 2 podporuje tento model více než 50 jazyků a umožňuje vést konverzaci pro několik lidí, kteří mluví různými jazyky - každý, kdo měl příležitost pracovat v mezinárodním týmu, dokonale ví, jak problematická plynulá komunikace může být. Z tohoto důvodu společnost Vasco Electronics poskytuje v tomto modelu funkci MultiTalk, čili rychlou, plynulou vícejazyčnou konverzaci s několika osobami najednou.

Další funkcí, o kterou je obohacený Vasco Translator Premium 5”, to je překlad textu z fotografií, čili tzv. Foto překladač. Od konkurence ho odlišuje skvělá kvalita překladů, perfektní výslovnost, jednoduché a intuitivní ovládání, možnost nahrávání a překladu.

Vasco Translator Premium 7 (Vasco Translator Premium 7)

Vasco Translator Premium 7" je přístroj, díky kterému budete moci bez problému komunikovat v mnoha jazycích na každém místě na světě. Přistroj se velmi jednoduše používá, pracuje rychle a přesně. Pozná řeč a překládá libovolné slova a věty. Z hlediska kvality překladů a rychlosti fungování patří tento přístroj k nejlepším na světě.

Velmi rychle překládá i delší věty a jednoduché odborné fráze. Stačí vyslovit nebo zadat libovolné slovo nebo větu a získáte překlad ve vybraném jazyce. Překladač rozezná a překládá idiomy, fráze z různých oblastí a zvolí překlad na základě kontextu věty. Díky překladači fotografií můžete rychle přeložit menu v restauraci, informace, leták, varování a jiné. Aplikace podporuje více než 40 jazyků a Vy již nic nemusíte přepisovat. Stačí pouze udělat fotografii.

Vasco Translator Solid (Vasco Translator Solid)

Toto je zařízení pro cestovatele přímo stvořené. Nejdůležitější vlastností zařízení zůstává velmi propracovaný překladač řeči s perfektní výslovností a foto překladač. Vzhledem k tomu, že zařízení je určeno cestovatelům, společnost Vasco Electronics se postarala o lepší ochranu zařízení. Speciální zesílený kryt chrání zařízení před utopením a mechanickým poškozením.

Rozeznávání řeči, překlad a vyslovování vět v cizím jazyce se děje téměř simultánně. Stačí, že vyslovíte slovo nebo větu ve svém jazyce a přístroj to bez problémů přeloží do zvoleného jazyka a vysloví jako rodilý mluvčí. S jeho pomocí jednoduše můžete vést konverzaci v cizím jazyce dokonce i tehdy, když rozhovor bude vyžadovat odbornější terminologii. 

Vasco Traveler Premium 5 (Vasco Traveler Premium 5)

Zařízení Vasco Traveler Premium 5” umožňuje pohodlnou komunikaci bez znalosti cizího jazyka a díky dodatečným funkcím Vám pomůže zorganizovat celou cestu. Jeho hlavní výhodou je možnost využívání zdarma přesné GPS navigace a bez dalších nákladů přijímání hovorů ve více než 160 zemích světa.

Přístroj nevyžaduje žádné konfigurace a je připraven k používání ihned po rozbalení. Jeho ovládání je jednoduché a intuitivní. Využívá moderní technologii rozeznávání řeči a je nejvíce pokročilým elektronickým překladačem dostupným na trhu. Přístroj rozeznává vyslovené věty a ihned je překládá do více než 50ti dostupných jazyků.

Překladač řeči Vasco rozeznává kontext věty, idiomy, technická, obchodní a lékařská slovíčka. Perfektní překlad dokonce i dlouhých komplikovaných vět Vám překladač umožní používat i v práci i během cestování. Aplikace podporuje více než 40 jazyků a Vy již nic nemusíte přepisovat. Stačí pouze udělat fotografii.

V zařízení je dostupný "letový asistent", což je skvělý nástroj pro všechny, kteří cestují letadlem. Díky němu již nikdy nezmeškáte svůj let. "Letový asistent" to je aplikace, kde stačí vepsat číslo letu a obdržíte všechny nezbytné informace: čas odletu, číslo brány, kolik času Vám zůstalo k odbavení, jak dlouho to bude trvat, v kolik končí odbavování a dokonce i jestli Vaše letadlo nemá zpoždění. To všechno při zohlednění časových pásem, ve kterých se během cesty můžete lehce ztratit.

Vasco Traveler Premium 7 (Vasco Traveler Premium 7)

Vasco Traveler Premium 7" má více než 20 funkcí, které jsou užitečné během cestování. Díky tomuto zařízení můžete jednoduše komunikovat v 50 jazycích, bez nákladů za přijímání hovoru ve více než 160 zemích po celém světě a jednoduše najdete nouzová čísla a adresy ambasád v zemi ve které se nacházíte.

To vše bez rizika vysokých nákladů za telefonické spojení nebo internetové připojení. Hlavní předností přístroje je intuitivní menu, díky kterému je přístroj velmi jednoduchý v obsluze a dokonce i osoby, které nemají rády nové technologie nebudou mít problém tento přístroj obsluhovat. 

Díky překladači fotografií můžete rychle přeložit cokoli budete potřebovat. Aplikace podporuje více než 40 jazyků a Vy již nic nemusíte přepisovat. Stačí pouze udělat fotografii. Vasco Traveler je vybaven překladačem řeči nejnovější generace Vasco Translatorem, který rozpoznává a překládá celé věty v desítkách jazyků.

Stačí vyslovit libovolnou větu a přístroj ji přeloží a vysloví ve zvoleném jazyce. Překládač řeči skvělé zvládá souvětí, idiomy, technické, obchodní, lékařské a jiné pojmy. Tento přístroj je vhodný jak pro cestování, tak pro pracovní potřeby. Vestavěná GPS navigace je jednou z nejpřesnějších navigací na trhu. Naplánuje nejlepší trasu a zavede Vás i do těch nejodlehlejších míst. Stačí nastavit cíl cesty a řídit se hlasovými pokyny navigace. 

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky! 


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz němčiny! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVA & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

deu-olomouc@email.cz

FACEBOOK